ANTENYMONTAZ.pl

Usługi w zakresie instalacji antenowych naziemnych i anten satelitarnych

 

Nasza firma oferuje następujące usługi :

  • montaż anten satelitarnych - w skład oferowanej usługi wchodzi złożenie anteny satelitarnej, zamontowanie uchwytu na ścianie lub opaski kominowej, zamontowanie anteny na uchwycie, precyzyjne ustawienia anteny na wybranego satelitę oraz przeprowadzenie kabli do mieszkania lub domu i podłączenie.
  • montaż anten naziemnych - w skład oferowanej usługi wchodzi złożenie anteny naziemnej DVB-T, zamontowanie uchwytu na ścianie lub opaski kominowej, zamontowanie anteny na uchwycie, precyzyjne ustawienia anteny na odpowienie multiplexy oraz przeprowadzenie kabli do mieszkania lub domu i podłączenie.
  • montaż instalacji antenowych w domkach jednorodzinnych - w skład oferowanej usługi wchodzi złożenie anteny satelitarnej, naziemnej lub obu, zamontowanie uchwytu na ścianie lub opaski kominowej, zamontowanie anteny lub anten na uchwycie, precyzyjne ustawienia anten, wproadzenie kabli do mieszkania lub domu i podłączenie. montaż anten w domkach jednorodzinnych wykonujemy nawet na kilka pomieszczeń, z możliwością stworzenia instalacji multiswitchowej.
  • montaż instalacji antenowych wielorodzinnych,w  blokach, firmach i hotelach - są to instalacje multiswitchowe z możliwością rozbudowania nawet do kilkuset odbiorników, oprócz standardowego montażu i ustawienia anten wykonujemy całe instalacje kablowe do wszystkich mieszkań bądź wyznaczonych pomieszczeń, skonfigurowanie itp.
  • ustawienia anten naziemnych - usługę ustawiania anten dvb-t wykonujemy również profesjonalnym miernikiem, ustawienie jak sama nazwa wskazuje polega na precyzyjnym ustawiniu anteny na konkretny nadajnik.
  • ustawienia anten satelitarnych - usługa ustawiania anteny satelitarnej polega na precyzyjnym ustawieniu profesjonalnym miernikiem z dużą dokładnością na wybranego satelitę np. Hotbird.
  • serwis instalacji, naprawa - regeneracja i modernizacja istniejących instalacji antenowych, wyszukanie uszkodzenia w istniejącej instalacji antenowej oraz naprawa lub wymiana felernego elementu.
  • ustawianie kanałów w telewizorach i dekoderach.
  • montaż telewizorów na ścianę - usługa polega na zamontowaniu uchwytu do telewizora na ścianie oraz powieszeniu samego telewizora na uchwycie.
  • monitoring - świadczymy również usługi w zakresie montażu i serwisu instalacji monitoringu, od zamontowania pojedyńczych kamer do skomplikowanych systemów monitoringu, osiedli, hoteli, firm i innych placówek. Monitoring wykonujemy w uzgodnieniu z klientem, może to być monitoring analogowy, monitoring IP oraz monitoring HD

Ceny usług zaczynają się od 40 zł.